HAKKIMIZDA

 

1991 yılında temelleri atılan Asata Şirketler Grubu bünyesinde Marka olarak yer alan AVRASYAM BUSİNESS MEDİKAL SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2021 yılında Ayrı bir

şirket olarak yoluna devam ederek , 30 yılı aşkın bir süredir ileri teknoloji endüstriyel kimyasal ürünlerin sanayimize kazandırılması konusunda Türkiye Endüstrisi’ne hizmet vermektedir.

Uzmanlık alanı, Sağlık Medikal ürünleri ve inşaat ürünleri, bakım-onarım ve proses kimyasalları olan Avrasyam; Savunma sanayi, petrokimya, elektronik, makine, havacılık, inşaat, beyaz eşya, medikal, mobilya, cam

ve otomotiv sektörlerine “teknik çözümler” sunarak uzun yıllara dayanan bilgi birikimini endüstrinin hemen hemen tüm dallarında yer alan kuruluşlarla paylaşmaktadır. 

İstanbul’da bulunan merkez ofisi ile Kocaeli müdürlükleri ve Türkiye’ye yayılmış bayileri aracılığıyla portföyündeki bini aşkın ürünü “doğru yerde doğru çözüm” prensibi ile müşterileri ile buluşturmaktadır.

Avrasyam, yenilikçi ve rekabetçi hizmet/çözüm anlayışını “Daha sağlıklı sürdürülebilir kalite” ilkesi ile birleştiren sayılı kuruluşlardandır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR